Tablice interaktywne

Tablice interaktywne myBoard to produkty funkcjonalne, ekskluzywne z gwarancją długiej żywotności.

Nad jakością produktu czuwa firma Mentor, zapewniając wysoką klasę urządzeń, ciągłość produkcji oraz serwis gwarancyjny i wsparcie techniczne.

Tablice myBoard - Najlepsza oferta dla edukacji

Tablice myBoard - Najlepsza oferta dla edukacji


Najważniejsze cechy tablic Silver:

- 10 touch
- ceramiczna powierzchnia
- suchościeralna
- multi-gesture
- 5 lat gwarancji
- wsparcie dla 3D

Akcesoria opcjonalne tablic Silver

Zestaw nagłaśniający z hubem 2x 20W

Interaktywna półka

Moduł Wi-Fi

Współpraca z tabletami

Współpraca z tabletami

Program myBoard 8.0 z funkcją mobileShare do tablic Silver to możliwość jednoczesnej pracy na tablicy interaktywnej i smartfonach lub tabletach. To rozwiązanie pozwala uczniom na rozwiązywanie zadań bez konieczności wychodzenia z ławki. Również nauczyciel może prowadzić zajęcia z urządzenia mobilnego.

Najważniejsze cechy tablic Black


Najważniejsze cechy tablic Black:

- 10 touch
- powierzchnia ceramiczna lub nanopolimerowa
- powłoka suchościeralna, antyrefleksyjna
- multi-gesture
- 3 lat gwarancji

Akcesoria opcjonalne tablic Black

Soundbar myBoard HD-005L

Półka interaktywna myBoard iPENtray

Inteligentny pisak myBoard i-Pen

Oferta tablic zgodna z wymogami programu Aktywna Tablica

Oferta tylko dla szkół kupujących w ramach rządowego programu Aktywna Tablica.
W cenie zawarta dostawa, instalacja sprzętu, wdrożenie i szkolenie z obsługi oraz opieka techniczna, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny świadczony przez firmę Mentor.

Tablica interaktywna dotykowa myBoard SILVER 101"C PANORAMA

Tablica interaktywna dotykowa myBoard SILVER 95"S PANORAMA

Tablica interaktywna dotykowa myBoard SILVER 95"C PANORAMA

Tablica interaktywna dotykowa myBoard SILVER 84"C

Tablica interaktywna dotykowa myBoard SILVER 84"S

Tablica interaktywna dotykowa myBoard BLACK 90" Nano PANORAMA

Tablica interaktywna dotykowa myBoard BLACK 90" Ceramic PANORAMA

Tablica interaktywna dotykowa myBoard BLACK 86" Nano

Tablica interaktywna dotykowa, optyczna myBoard BLACK 2C 85" Nano

Tablica interaktywna dotykowa, optyczna myBoard BLACK 4C 84" Nano

Zestaw nagłaśniający myBoard SILVER sound AMP-32 (40)

Opinie

Opinie

Nie bez powodu firma nosi nazwę Mentor, a to dlatego, iż Państwa tablica multimedialna stała się dla uczniów drugim, a w dobie dzisiejszej komputeryzacji możliwe, iż pierwszym nauczycielem, zaś dla mnie idealnym partnerem do edukowania i przede wszystkim wychowywania młodzieży. Dzięki korzystaniu z tego nowoczesnego i niezwykle łatwego urządzenia można w sposób kompleksowy aktywizować uczniów w myśl zasady pobudzania wszystkich zmysłów: wzroku, słuchu, a nawet dotyku. Realizując projekty edukacyjne, widoczna była u nich satysfakcja z samodzielnego przerzucania slajdów w ich prezentacjach multimedialnych tylko poprzez dotknięcie ekranu. Kapitalnym rozwiązaniem jest używanie pisaków, co dla mnie jako historyka idealnie odpowiada przy analizowaniu map. Mogę wówczas zaznaczać miejsca bitew, szlaki handlowe, kierunki przemarszu wojsk, wskazywać utracone lub uzyskane zdobycze terytorialne. To samo dotyczy możliwości zatrzymywania filmów i zaznaczania w kolorze elementów, które uczniowie mają zinterpretować. Szeroka baza narzędzi proponowanych przez oprogramowanie tablicy pozwala na stworzenie niezwykle ciekawej lekcji. Mimo iż posiadam tablicę już od dwóch miesięcy, to cały czas uczę się nowych rozwiązań przy jej użyciu. Właśnie przymierzam się do zajęć w trakcie, których nic nie będzie mówione w sposób tradycyjny, a wszystko poprowadzi tablica multimedialna, dzięki funkcji narratora. Myślę, iż będzie to dla młodzieży ciekawe i zupełnie nowe doświadczenie, a treści edukacyjne będą lepiej przyswojone.

Krzysztof Grala. Nauczyciel w IV LO im. M. Skłodowskiej-Curie w Chorzowie.

Opinie

Tak, tablica interaktywna myBoard towarzyszy nam i pomaga uatrakcyjnić część zajęć, szczególnie z dziećmi w wieku 4-6 lat. Generalnie tablica jako element edukacyjny jest ciekawym dodatkiem, wprowadzającym element nowoczesności do pracy z dziećmi, nowoczesności z którą i tak nieuchronnie dzieci stykają się w codziennym życiu, dlaczego by więc miało jej zabraknąć w przedszkolu ? Byłoby to niespójne z realnym światem :)

Oczywiście taki sprzęt nigdy nie zastąpi nauczyciela, który musi ukierunkowywać i dozować ilość czasu spędzonego przy tablicy. Tylko wówczas możemy mówić o pozytywnym wpływie środowiska interaktywnego na rozwój dzieci.
Praca a raczej zabawa z tablicą rozwija percepcję wzrokowo – słuchową - pozwala samodzielnie rozwiązywać zadania z natychmiastową oceną często w postaci dźwiękowej oraz wzrokowo – ruchową, np. trening manualny – poprzez rysowanie kształtów, wypełnianie kolorami, wzorami, kształtowanie napięcia mięśniowego poprzez odpowiednie dociskanie pisaka.

Interaktywność absorbuje dziecko, angażuje jego zmysły – wzrok, dotyk, słuch.

Rozwija umiejętność wykonywania złożonych poleceń, które aktywizują myślenie abstrakcyjne. Ponadto bezsprzecznie tablica uatrakcyjnia zajęcia, dyscyplinuje grupę a także zachęca do rozmów - rozwija mowę.

Wszystko to jest możliwe ale pod jednym kluczowym warunkiem, co chciałybyśmy szczególnie podkreślić - z tego typu sprzętu należy korzystać w sposób umiarkowany aby nie uzależnić !

Informacji udzieliły:
Dorota Zielińska Jarosz - dyrektor przedszkola
Nauczycielki: Renata Bizoń, Teresa Budniewska, Bożena Morawiec, Grażyna Kożuch, Grażyna Szymik, Elżbieta Zięba
z Przedszkola Publicznego Nr 3
ul. Papieża Jana Pawła II 20, Kamienna Góra

Opinie

Dzięki tablicy interaktywnej myBoard w sali polonistycznej możemy częściej grać w Kahoot! Powtórki materiału są teraz ekscytujące i dają nam wiele radości. Używamy jej również na innych lekcjach np. na historii możemy korzystać z ćwiczeń na stronie e-podręczniki.

Marta Barańska, Szkoła Podstawowa w Dworszowicach Pakoszowych

Adres

MENTOR
ul. Modra 26, 71-220 Szczecin

Godziny otwarcia
poniedziałek - piątek
9:00 - 16:00

Kontakt

801 00 70 70
Tel. +48 91 488 51 51
Kom: +48 600 344 328