Kontakt

Nasi doradcy pomogą w wypełnieniu wniosku i doradzą w wyborze sprzętu!

Dział handlowy

Infolinia

801 00 70 70

St. Doradca Handlowy
Radosław Kimak
+48 600 001 018
radek@mentorpolska.pl

Koordynator Działu Handlowego
Małgorzata Zabielska
+48 91 488 51 51 (2 linie)
kom: +48 600 349 050
fax: +48 91 488 51 53
malgorzata@mentorpolska.pl

Specjalista ds. Obsługi Klienta
Agata Fraszczyk
+48 91 488 51 51 (2 linie)
kom: +48 733 200 288
fax: +48 91 488 51 53
agata@mentorpolska.pl

St. Doradca Handlowy
Łukasz Jaworski
+48 668 122 221
lukasz@mentorpolska.pl

Specjalista ds Zamówień
Publicznych

Edyta Milewska
+48 91 488 51 51 (2 linie)
fax: +48 91 488 51 53
edyta@mentorpolska.pl

Doradca Handlowy
Anna Jesiołkiewicz
+48 608 688 997
anna@mentorpolska.pl

Specjalista ds. Obsługi Klienta
Malwina Kalicińska
+48 91 488 51 51 (2 linie)
kom: +48 600 344 328
fax: +48 91 488 51 53
malwina@mentorpolska.pl

Doradca Handlowy
Grzegorz Pielech
+48 608 57 52 57
grzegorz@mentorpolska.pl

Koordynator ds. Zakupów
i Logistyki

Ewelina Skokowska
+48 91 488 51 51 (2 linie)
kom: +48 535 997 815
fax: +48 91 488 51 53
ewelina@mentorpolska.pl

Adres

MENTOR
ul. Modra 26, 71-220 Szczecin

Godziny otwarcia
poniedziałek - piątek
9:00 - 16:00

Kontakt

Infolinia: 801 00 70 70
Tel. +48 91 488 51 51
Kom: +48 600 344 328

biuro@mentorpolska.pl