O firmie

Mentor Systemy Audiowizualne

od 2001 roku pomagamy szkołom wdrażać multimedia, produkując urządzenia audiowizualne.

Wiodącym produktem utożsamianym z marką Mentor jest seria pracowni językowych dedykowanych do szkół i uczelni. W portfolio produktowym znajdują się także systemy interaktywne pod naszą marką własną myBoard: tablice, monitory, stoły i stoliki interaktywne dla najmłodszych.

Nasze produkty przygotowujemy tak, aby były maksymalnie praktyczne i intuicyjne w obsłudze. Z atencją odnosimy się do sugestii klientów i zawsze uwzględniamy je w projektach.

Status producenta zobowiązuje nas do zagwarantowania wysokiej jakości produktów oraz profesjonalnej i kompleksowej obsługi technicznej i serwisowej.
Użytkownikom zapewniamy wsparcie techniczne telefoniczne i on-line, obsługę posprzedażną, montaż i instalację sprzętu, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.
Mentor jest certyfikowany zgodnie z normą ISO 9001 i 14001, przestrzegamy procedur Systemu Zarządzania Jakością i Zarządzania Środowiskiem.

Nasze produkty opatrzone są znakiem CE i wykonane według norm ROHS, co przekłada się na jakość wyrobów i usług. Od początku naszej działalności zrealizowaliśmy z sukcesem setki zamówień publicznych, wyposażyliśmy tysiące zadowolonych szkół i urzędów, odwiedziliśmy prawie każdy zakątek Polski dostarczając i instalując sprzęt dla naszych klientów.

Realizując nasze motto: Wasze potrzeby są naszą inspiracją dostosowujemy naszą ofertę do wymagań rynku i spełniamy Państwa indywidualne wymagania.

Zapraszamy na nasze strony:
www.mentorpolska.pl; www.sklep.audiowizualne.pl; www.myboard.pl

myBoard to marka własna firmy Mentor, projektanta i producenta rozwiązań interaktywnych. Produkty sygnowane tym znakiem są przygotowane z najwyższą starannością i dbałością o szczegóły techniczne i estetyczne. Dbamy o ich jakość, żywotność i funkcjonalność zapraszając do współpracy najlepszych producentów.

Potwierdzeniem wartości sprzętu jest wieloletnia gwarancja. Naszym klientom zapewniamy wsparcie techniczne, także on-line, obsługę posprzedażną, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.
Mentor jest certyfikowany zgodnie z normą ISO 9001, ISO 14001 a produkty opatrzone są znakiem CE i wykonane według norm ROHS.

Program Aktywna tablica

Poznaj nasz zespół

Film Mentor - firma z twarzą. Zapraszamy do obejrzenia.

Zaufaj profesjonalistom
Zaufaj profesjonalistom

Zaufaj profesjonalistom

Od 19 lat projektujemy i produkujemy pracownie językowe Mentor. Wdrażamy i rozwijamy rozwiązania interaktywne pod marką myBoard.

Dostarczamy niezapomnianych wrażeń na podłodze interaktywnej Smartfloor. Kreujemy trendy w nowych technologiach i pomagamy wdrażać multimedia w szkołach, biurach, obiektach.

Jesteśmy liderem w sprzedaży projektorów multimedialnych Epson i Canon do edukacji. Dbając o jakość produktów, wysoki standard obsługi oraz o czyste środowisko pracujemy zgodnie ze standardami ISO 9001 i 14001.

Świadczymy usługi serwisowe i pogwarancyjne w całym kraju w siedzibie klienta. Nasze doświadczenie pomaga nam zdobyć Państwa zaufanie.

Adres

MENTOR
Będargowo 29a, 72-005 Przecław

Godziny otwarcia
poniedziałek - piątek
9:00 - 16:00

Kontakt

Tel. +48 91 488 51 51
Kom: +48 600 344 328